Nowoczesna szczoteczka elektryczna dla dzieciSzczoteczka elektryczna dla dzieci (instytut.pl) to urządzenie, które na rynku dostępne jest już od wielu lat i oferta producentów jest w tym temacie naprawdę różnorodna. Są modele starsze i nowsze i są modele nowocześniejsze i mniej zaawansowane. Nowoczesna szczoteczka (instytut.pl) elektryczna dla dzieci do zębów powinna przede wszystkim posiadać tak zwany system 3D, który jest połączeniem ruchów oscylacyjnych i ruchów pulsacyjnych.


Nowoczesna szczoteczka elektryczna dla dzieci

Foto: www.euro.com.pl


Oznacza to, że szczoteczka elektryczna dla dzieci z resztą jak i dla dorosłych, powinna mieć główkę skręcającą w lewo i w prawo, a jednocześnie powinna dociskać się do powierzchni zębów. Dzięki temu systemowi mycie zębów staje się bardziej efektywne, a płytka nazębna szybciej się usuwa. Szczoteczka elektryczna dla dzieci obecnie wyposażane jest jeszcze w dodatki. Należą do nich: dodatkowe końcówki do czyszczenia zębów, końcówka do czyszczenia powierzchni języka, wąskie końcówki do czyszczenia przestrzeni między zębowych oraz patyczki do czyszczenia wąskich szczelin, końcówki wybielające i końcówki dla osób, które noszą aparaty ortodontyczne.
1 Odpowiedzi do “Nowoczesna szczoteczka elektryczna dla dzieci”

  1. Basia
    2011-05-31

    Takie szczoteczki wbrew pozorom wcale dobrze nie szczotkują. Spece od marketingu dwoją i troją się jak mogą by wmówić nam o ich cudownym działaniu na nasze zęby.


Dodaj komentarzPielęgnacja dzieci to wielkie wyzwanie dlatego powstał ten blog na którym znajdziesz wiele przydatnych porad i naszych opinii. Dowiesz się również czy karmienie piersi jest pozytywne czy negatywne dla rozwoju dziecka i wiele więcej. Zapraszamy do czytania i życzymy miłej lektury.

Grudzień 2014

P W Ś C P S N
« listopad   styczeń »
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31