pielegnacja-dzieci.eu

Imieninki oraz ważne daty

Prezent

Dzisiaj jest Sobota 17 marca 2012, i są imieniny: Patryka, Zbigniewa. Pamiętaj o rodzinie!

A już za tydzień świętują: Gabora, Gabriela, Marka

Kalendarz

Wydarzyło się:

 • 1828 - Zmarł Augustyn Felicjan Gliński, od którego najprawdopodobniej pochodzi określenie policjanta – „glina”
 • 1921 - Uchwalenie "Konstytucji Marcowej"

Ceny walut

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Nowoczesna szczoteczka elektryczna dla dzieci

Nowoczesna szczoteczka elektryczna dla dzieci

Szczoteczka elektryczna dla dzieci (instytut.pl) to urządzenie, które na rynku dostępne jest już od wielu lat i oferta producentów jest w tym temacie naprawdę różnorodna. Są modele starsze i nowsze i są modele nowocześniejsze i mniej zaawansowane.


Nowoczesna szczoteczka (instytut.pl) elektryczna dla dzieci do zębów powinna przede wszystkim posiadać tak zwany system 3D, który jest połączeniem ruchów oscylacyjnych i ruchów pulsacyjnych. Oznacza to, że szczoteczka elektryczna dla dzieci z resztą jak i dla dorosłych, powinna mieć główkę skręcającą w lewo i w prawo, a jednocześnie powinna dociskać się do powierzchni zębów. Dzięki temu systemowi mycie zębów staje się bardziej efektywne, a płytka nazębna szybciej się usuwa. Szczoteczka elektryczna dla dzieci obecnie wyposażane jest jeszcze w dodatki. Należą do nich: dodatkowe końcówki do czyszczenia zębów, końcówka do czyszczenia powierzchni języka, wąskie końcówki do czyszczenia przestrzeni między zębowych oraz patyczki do czyszczenia wąskich szczelin, końcówki wybielające i końcówki dla osób, które noszą aparaty ortodontyczne.

Galeria

Nowe oferty

  Jedna odpowiedź to “Nowoczesna szczoteczka elektryczna dla dzieci”

  1. Basia pisze:

   Takie szczoteczki wbrew pozorom wcale dobrze nie szczotkują. Spece od marketingu dwoją i troją się jak mogą by wmówić nam o ich cudownym działaniu na nasze zęby.

  Odpowiedz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>