pielegnacja-dzieci.eu

Imieninki oraz ważne daty

Prezent

Dzisiaj jest Piątek 13 lipca 2012, i są imieniny: Andrzeja, Henryka, Kingi. Pamiętaj o rodzinie!

A już za tydzień świętują: Czesława, Hieronima, Małgorzaty

Kalendarz

Wydarzyło się:

 • 1870 - Depesza emska - początek wojny francusko-pruskiej

Ceny walut

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Nowoczesna szczoteczka elektryczna dla dzieci

Szczoteczka elektryczna dla dzieci (instytut.pl) to urządzenie, które na rynku dostępne jest już od wielu lat i oferta producentów jest w tym temacie naprawdę różnorodna. Są modele starsze i nowsze i są modele nowocześniejsze i mniej zaawansowane.


Nowoczesna szczoteczka (instytut.pl) elektryczna dla dzieci do zębów powinna przede wszystkim posiadać tak zwany system 3D, który jest połączeniem ruchów oscylacyjnych i ruchów pulsacyjnych. Oznacza to, że szczoteczka elektryczna dla dzieci z resztą jak i dla dorosłych, powinna mieć główkę skręcającą w lewo i w prawo, a jednocześnie powinna dociskać się do powierzchni zębów. Dzięki temu systemowi mycie zębów staje się bardziej efektywne, a płytka nazębna szybciej się usuwa. Szczoteczka elektryczna dla dzieci obecnie wyposażane jest jeszcze w dodatki. Należą do nich: dodatkowe końcówki do czyszczenia zębów, końcówka do czyszczenia powierzchni języka, wąskie końcówki do czyszczenia przestrzeni między zębowych oraz patyczki do czyszczenia wąskich szczelin, końcówki wybielające i końcówki dla osób, które noszą aparaty ortodontyczne.

Nowoczesna szczoteczka elektryczna dla dzieci – galeria

Nowe oferty

  Jedna odpowiedź to “Nowoczesna szczoteczka elektryczna dla dzieci”

  1. Basia pisze:

   Takie szczoteczki wbrew pozorom wcale dobrze nie szczotkują. Spece od marketingu dwoją i troją się jak mogą by wmówić nam o ich cudownym działaniu na nasze zęby.

  Odpowiedz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>